enquete
 
Bekkema
 
warrenhove
 
damhus
 
bewegingscentrum
 
abd pluskrant banner
 
humanitas
 
museumdr8888
 
smelneserfskip
 
meldij
 
rebbers
 
Uitinmedia

 Lindeboom

 

nieuwsbrief sunenz

rode kruisHeeft u de afgelopen dagen de hartverscheurende beelden uit Aleppo gezien?

Onze hulp is daar hard nodig

Vanochtend stonden onze hulpverleners weer klaar om burgers uit Oost-Aleppo te evacueren. Mensen die vaak niets meer hebben dan de kleren die ze aanhebben. Ze zijn uitgeput en getraumatiseerd. Onze vrijwilligers verlenen via mobiele klinieken medische hulp en geven medicijnen aan hen die dat nodig hebben. Ook delen ze warme maaltijden en drinkwater uit.

Laat ze niet in de kou staan en geef nu

In heel Syrië zijn mensen op de vlucht. Ze hebben hun huizen en bezittingen moeten achterlaten. Inmiddels is de winter begonnen. Er is dringend behoefte aan warme maaltijden, matrassen, dekens, winterkleding en medische hulp. Geef nu en onze vrijwilligers zorgen dat het goed terecht komt.

U kunt een donatie ook overmaken naar IBAN NL83 INGB 0000 0068 68 ten name van het Nederlandse Rode Kruis in Den Haag.